piknik rodzinny na Stadionie Narodowym w Warszawie

Piknik Rodzinny na błoniach PGE Narodowego

15 września 2024 r. - Warszawski Piknik Rodzinny

Sprawdź, jak wyglądała zeszłoroczna mapka pikniku

Wspólnie ze 120 partnerami przygotowaliśmy dla Was 20 000 metrów kwadratowych atrakcji, animacji, treningów, spotkań ze sportowcami! Na błoniach PGE Narodowego czekały na Was trzy strefy: polskich owoców i warzyw, rodzinna  i  sportowa. Pokazy gimnastyczne, wystawa pokazowych łodzi, warsztaty kulinarne, konsultacje z dietetykami, zawody sportowe, spotkanie z kucykami, zwiedzanie szybowca i wiele innych atrakcji - wszystko przygotowane dla naszych gości, których w tym roku odwiedziła nas rekordowa liczba - 14 200 osób!

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Miasta Stołecznego Warszawy. 

Kliknij na nazwę strefy i zapoznaj się z jej programem 

Strefa Warszawskich Dni Rodzinnych

W strefie WDR aktywność dla siebie mógł znaleźć absolutnie każdy - początkujące i zaawansowane mole książkowe, miłośnicy aktywnej turystyki, fani i fanki motoryzacji, eko-świry, którym bliskie sercu jest dobro naszej Planety, czy osoby, marzące o tym, by w przyszłości stworzyć swoją własną grę komputerową. Co więcej? Lekcje muzealne, przejażdżki teatralną rikszą, lekcje matematyki i ćwiczenia doskonalące pamięć. I to nie wszystko!

 nds_2021-64 nds_2021-82 nds-195

Strefa Narodowego Dnia Sportu

Miasteczko paraolimpijskie, prezentacje sportów zarówno letnich, jak i zimowych, a być może nawet takich dyscyplin, o których nigdy nie słyszeliście! Poza tym stanowiska polskich związków sportowych, ośrodków sportu i rekreacji, organizacji sportowych, których misją jest zachęcenie Was do uprawiania sportu, produkcji endorfin i aktywnego spędzania czasu. Wszystko pod okiem profesjonalnych trenerów i instruktorów. Sprawdźcie, co jeszcze przygotowaliśmy dla Was w strefie sportowej na naszym pikniku. 

najlepsze_zdjecie_3 nds_2021-14

Strefa Polskich Owoców i Warzyw

Strategicznym partnerem aktywnego stylu życia i naszego pikniku byli polscy producenci owoców i warzyw. Wspólnie promowaliśmy jeden prosty fakt: warzywa i owoce powinny stanowić połowę tego co jemy w każdym posiłku. Zdrowy tryb życia zaczyna się nie tylko na boisku, czy sali gimnastycznej, ale również na talerzu! 

  

Piknik Rodzinny na błoniach PGE Narodowego

szukaj
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij