Regulamin WDR

Regulamin WDR 2024

 1. Warszawskie Dni Rodzinne (WDR) to projekt przygotowany przez Fundację Zwalcz Nudę w oparciu o współpracę z Miastem Stołecznym Warszawy.
 2. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – osoby zapisujące się na wydarzenia w ramach WDR przez system zapisów, wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych (w tym wykorzystanie zdjęć i filmów z wydarzeń). Wyrażenie zgody jest niezbędne do udziału w zajęciach. Administratorem danych jest ZwalczNude.pl. Dane (imię, nazwisko, adres e-mail, dzielnica zamieszkania) zbierane są na potrzeby kontaktu z uczestnikami wydarzeń i w celach statystycznych. Ponadto uczestnicy WDR trafiają na listę mailingową Informatora Kulturalnego Zwalcz Nudę. Istnieje możliwość wycofania zgody, przesyłając informację drogą elektroniczną na adres wdr@zwalcznude.pl.
 3. Partnerami Warszawskich Dni Rodzinnych (zwanymi dalej WDR) są firmy warszawskie oraz z okolicznych miast, które swoją ofertę kierują do dzieci, rodziców, lub rodzin.
 4. Z uwagi na fakt, że większość wydarzeń ma ograniczenia ze względu na ilość osób, które mogą w nich uczestniczyć, prosimy o rejestrację. W razie rezygnacji z zajęć prosimy o pilny kontakt pisząc na adres mailowy zawarty w mailu potwierdzającym zapis na dane wydarzenie.
 5. Jedna osoba może zarejestrować jedno dziecko na maksymalnie 4 warsztaty oraz na piknik rodzinny, jako piąte zajęcia. Dodatkowe zajęcia mogą zostać przez system anulowane! Jedno dziecko można zapisać na maksymalnie jedne zajęcia do jednego Partnera, chyba, że wyrazi on zgodę na wyjątek od tej zasady.
 6. Zainteresowani powinni wysłać zgłoszenie rejestracyjne korzystając z formularza dostępnego przy każdym opisie zajęć.
 7. Na zajęcia w ramach WDR jest ograniczona ilość miejsc.
 8. Uczestnicy WDR zgłaszając swoje uczestnictwo wyrażają zgodę na wykorzystanie ich wizerunku oraz osób nieletnich pozostających pod ich opieką przez organizatora WDR, Fundację Zwalcz Nudę.
 9. Zdjęcia wykonane na zajęciach w trakcie WDR, zostaną użyte w celach promujących kolejne edycje WDR.
 10. Informujemy, że nagród wygranych w naszych konkursach nie wysyłamy pocztą (odbiór osobisty).
 11. Z uwagi na darmowy charakter wydarzeń WDR – Partnerzy mogą wymagać potwierdzenia udział dziecka mailowo i telefonicznie. W takim wypadku Partnerzy będą się kontaktować osobiście z zapisanymi uczestnikami wydarzeń zgodnie z bazą danych systemu zapisów. Uczestnicy zapisując się na zajęcia wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w tym celu przez Partnerów wydarzenia.
 12. Jeśli w ciągu 3 dni zapisany uczestnik zajęć nie potwierdzi mailowo, bądź telefonicznie swojego zapisu – może zostać usunięty z listy zajęć – o czym zostanie przez Partnera poinformowany mailowo.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij