WYDARZENIA 2023

ikona

Warsztaty Gimnastyki Artystycznej | Klub Sportowy Gimnastyki Artystycznej Legion Warszawa

Dnia: 15/09/2023 w godzinach: 17:00 - 18:00
Naddnieprzańska 2/4, Praga-Południe, Warszawa
6-8 lat, 9-11 lat, 11-13 lat, 13 i więcej lat

KSGA Legion Warszawa – Klub Sportowy Gimnastyki Artystycznej LEGION Warszawa specjalizuje się w szkoleniu zawodniczek gimnastyki artystycznej. Jest jednym z największych klubów gimnastycznych w Polsce, zrzeszając ponad 850 uczestników zajęć w 13 lokalizacjach.

Gimnastyka artystyczna to forma ćwiczeń dla dziewcząt i jest jedną z najpiękniejszych i jednocześnie jedną z trudniejszych olimpijskich dyscyplin sportowych. Jest sportem pełnym wdzięku i piękna, ale też wymagającym zaangażowania i poświęcenia od zawodniczek. Kształtuje piękną sylwetkę, uczy gracji, wyrabia kondycję i siłę charakteru.

W ramach warsztatów w formie zabawy dostosowanej do wieku dzieci będzie można nauczyć się podstawowych elementów gimnastycznych oraz spróbować swoich sił z przyborami gimnastycznymi pod okiem naszej profesjonalnej i wykwalifikowanej kadry.

Zapraszamy 15 września o 17:00 na halę sportową przy ul. Naddnieprzańska 2/4 Do zobaczenia na treningu ????

Zapisz się na wydarzenie:

Limit miejsc został wyczerpany!

Zobacz jak dojechać:

Naddnieprzańska 2/4, Praga-Południe, Warszawa
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij