WYDARZENIA 2023

ikona

Warszawski Piknik Rodzinny / piknik sportowo-rodzinny na błoniach PGE Narodowego! | Fundacja Zwalcz Nudę

Dnia: 17/09/2023 w godzinach: 12:00 - 17:00
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Praga-Południe, Warszawa
0-2 lata, 3-5 lat, 6-8 lat, 9-11 lat, 11-13 lat, 13 i więcej lat, dorośli

To już 17. edycja Warszawskich Dni Rodzinnych!

Największym wydarzeniem każdej edycji Warszawskich Dni Rodzinnych jest piknik. Na uczestników czekają bezpłatne warsztaty artystyczne, sportowe, muzyczne i sensoryczne, quizy z nagrodami, dmuchańce, zajęcia kreatywne, warsztaty z tworzenia gier wideo, pokazy taneczne i spotkania z mistrzami sportu.

Do tego każdy będzie mógł wziąć udział w wyścigach na gokartach i spróbować swoich sił w łamigłówkach matematycznych. Na scenie natomiast uczestnicy obejrzą ekologiczny spektakl, eksperymenty chemiczne, pokaz gimnastyki artystycznej i szermierki, a także nauczą się tańczyć i skakać jak profesjonalne cheerleaderki!

Czekają na was gry wprowadzające w programowanie zorganizowane przez Gigantów Programowania, animatorzy Fikołków poprowadzą zabawy, w których każdy będzie miał okazję wykazać się sprawnością i kreatywnością, a Animatria umili czas uczestnikom, pokazując, jak zrobić własny brelok, zaplecie warkoczyki i poprowadzi animacje ruchowe dla najmłodszych.

Na stoisku Fundacji Zwalcz Nudę wykonacie miniaturowe czapki z włóczki, stoczycie walki robotów, dzięki którym nauczycie się podstaw programowania i sprawdzicie swojego ducha walki! Organizatorzy zapraszają też do loterii, w której każdy los wygrywa niespodziankę, a co godzinę na scenie pikniku wręczane będą wspaniałe nagrody, takie jak bony na rodzinne wyjazdy narciarskie z PIKSPORT, vouchery na ściankę wspinaczkową Murall, kosmetyki firmy Ziaja, bidony, workoplecaki, książki, sprzęt sportowy i wiele więcej!

Warszawskie Dni Rodzinne Fundacji Zwalcz Nudę odbywają się w ramach projektu Kapitan Warszawa, który jest współfinansowany przez miasto stołeczne Warszawę.

Na piknik jest wstęp wolny - zachęcamy jednak do zapisów. Dzięki temu wiemy, jakiej liczby osób się spodziewać, a także skąd czerpiecie informacje o naszym pikniku!

Zapisz się na wydarzenie:

Limit miejsc został wyczerpany!

Zobacz jak dojechać:

Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Praga-Południe, Warszawa
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij