WYDARZENIA 2023

ikona

Sensoryczna przygoda na Freta w FUNDACJI STO POCIECH - dzieci w wieku 2 lata - 3,5 roku z opiekunem | Fundacja Sto Pociech

Dnia: 16/09/2023 w godzinach: 10:00 - 13:00
Freta 20/24a, Śródmieście, Warszawa
0-2 lata, 3-5 lat

16 września w godzinach 10:00-13:00 zapraszamy rodziny z najmłodszymi dziećmi w wieku 2 lata-3,5 roku do wspólnej, sensorycznej przygody!

Będziemy na Was czekać z zakątkami do zabawy swobodnej w ogrodzie oraz przestrzenią zaaranżowaną do zabawy twórczej w budynku dla najmłodszych dzieci. Starsze rodzeństwo też na pewno znajdzie u nas coś dla siebie - mamy naturalny plac zabaw! A opiekunów zapraszamy na pyszną kawę z naszej kafejki. Zapraszamy do rodzinnego, niespiesznego bycia w przestrzeni przyjaznej dla maluszków i ich opiekunów :) 

Fundacja Sto Pociech znajduje się w samym centrum Warszawy, na Starówce, do przedwojennego słonecznego budynku przylega duży ogród z długoletnimi Kasztanowcami i bujną roślinnością. Cała ta przestrzeń jest dedykowana rodzinom z małymi dziećmi. Szczególnie ważna jest dla nas swobodna zabawa, stwarzanie przestrzeni do twórczej, kreatywnej zabawy z wykorzystaniem zaplecza przyrodniczego.

Zapis na jedno dziecko i jednego opiekuna. 

Zapisz się na wydarzenie:

Limit miejsc został wyczerpany!

Zobacz jak dojechać:

Freta 20/24a, Śródmieście, Warszawa
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij