WYDARZENIA 2023

ikona

Roztańczone Dzieciaki - warsztaty taneczne dla dzieci 8- i 9-letnich | Klub dla Rodzin Zwalcz Nudę

Dnia: 15/09/2023 w godzinach: 18:00 - 18:45
Kickiego 1/u4, Praga-Południe, Warszawa
6-8 lat, 9-11 lat

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 9 lat na wydarzenie "Roztańczone Dzieciaki"!

To niezwykła okazja do zaprezentowania swoich tanecznych umiejętności i spędzenia wspaniałego popołudnia w rytmie muzyki.

Wydarzenie odbędzie się 15 września w Klubie dla Rodzin, na ulicy Kickiego 1 u4 w Warszawie.

Podczas "Roztańczonych Dzieciaków" dzieci będą miały okazję uczestniczyć w warsztatach tanecznych, prowadzonych przez doświadczoną instruktorkę tańca nowoczesnego - Paulinę Rudaś. Będzie to świetna okazja do poznania różnych stylów tanecznych, ruchu w rytmie muzyki i wyrażenia siebie na parkiecie. Dzieci będą mogły nauczyć się podstawowych kroków, układów tanecznych i wykazać się swoją kreatywnością poprzez improwizację.

Aby wziąć udział w "Roztańczonych Dzieciakach", konieczne jest wcześniejsze zapisanie się na stronie Warszawskich Dni Rodzinnych. Instruktor będzie prowadził nabór na całoroczne zajęcia taneczne, które rozpoczną się od września i będą co wtorek po południu w fundacji Zwalcz Nudę przy ul. Kickiego 1. Nie przegap okazji, aby spędzić niesamowite i roztańczone popołudnie z innymi dziećmi. Bądź gotowy/gotowa na mnóstwo wrażeń, nowe ruchy, radość i entuzjazm. Jeszcze nigdy taniec nie był tak zabawny i inspirujący! Dołącz do nas na "Roztańczonych Dzieciakach" i rozkręć się na parkiecie!

Zapisz się na wydarzenie:

Limit miejsc został wyczerpany!

Zobacz jak dojechać:

Kickiego 1/u4, Praga-Południe, Warszawa
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij