WYDARZENIA 2023

ikona

Konsultacje dietetyczne | Polska Izba Żywności Ekologicznej

Dnia: 17/09/2023 w godzinach: 15:30 - 16:00
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Praga-Południe, Warszawa
13 i więcej lat, dorośli

Szybkie tempo życia i nadmiar bodźców w dzisiejszych czasach sprawiają, że brakuje nam czasu, by przyjrzeć się temu, co mamy na talerzu. Szukając wskazówek na temat diety w Internecie, możemy natknąć się na nierzetelne informacje, a wizyta u dietetyka wiąże się z kosztami. Właśnie dlatego Polska Izba Żywności Ekologicznej przychodzi z darmowymi konsultacjami dietetycznymi, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje potrzeby. Nasze dietetyczki przeprowadzą z Tobą wywiad o codziennej diecie i nawykach, aby stworzyć dla Ciebie indywidualny plan działania. Możesz liczyć na porady oraz zalecone rozwiązania, które poprawią Twoje samopoczucie oraz zdrowie. Zapisz się na konsultację – przecież jesteś tym, co jesz.

Konsultacje odbywają się na stoisku Polskiej Izby Żywności Ekologicznej na pikniku rodzinnym na błoniach PGE Narodowego 17 września. 

Zapisz się na wydarzenie:

Pozostało wolnych miejsc: 2
Liczba miejsc rezerwacji*
Imię i Nazwisko - osoba 1*
Wiek uczestnika - osoba 1*
Imię i nazwisko opiekuna dziecka (jeżeli uczestnikiem zajęć jest dziecko)
Adres e-mail do kontaktu*
Telefon do kontaktu*
Dzielnica*
Skąd wiem o wydarzeniu?*

Zobacz jak dojechać:

Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Praga-Południe, Warszawa
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij