WYDARZENIA 2023

ikona

Konsultacje dietetyczne | Polska Izba Żywności Ekologicznej

Dnia: 17/09/2023 w godzinach: 13:00 - 13:30
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Praga-Południe, Warszawa
13 i więcej lat, dorośli

Szybkie tempo życia i nadmiar bodźców w dzisiejszych czasach sprawiają, że brakuje nam czasu, by przyjrzeć się temu, co mamy na talerzu. Szukając wskazówek na temat diety w Internecie, możemy natknąć się na nierzetelne informacje, a wizyta u dietetyka wiąże się z kosztami. Właśnie dlatego Polska Izba Żywności Ekologicznej przychodzi z darmowymi konsultacjami dietetycznymi, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje potrzeby. Nasze dietetyczki przeprowadzą z Tobą wywiad o codziennej diecie i nawykach, aby stworzyć dla Ciebie indywidualny plan działania. Możesz liczyć na porady oraz zalecone rozwiązania, które poprawią Twoje samopoczucie oraz zdrowie. Zapisz się na konsultację – przecież jesteś tym, co jesz.

Konsultacje odbywają się na stoisku Polskiej Izby Żywności Ekologicznej na pikniku 17 września na błoniach PGE Narodowego. 

Zapisz się na wydarzenie:

Limit miejsc został wyczerpany!

Zobacz jak dojechać:

Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Praga-Południe, Warszawa
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij