Volkswagen Porsche Warszawa Okęcie oraz Volkswagen Porsche Połczyńska

3,4…5! Zapraszamy na elektryzujące stoisko Volkswagena Porsche Inter Auto! Nowoczesne technologie, niepowtarzalny design samochodów, warsztaty dla dzieci, które przybliżą im świat elektryczności, a także możliwość rozmowy przy kawie z ekspertem ds. elektryfikacji. Przekonaj się, że samochód elektryczny to wiele korzyści!

Interhome – domy i apartamenty wakacyjne

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie czeka na Was moc atrakcji i zabawy:

– strefa z klockami

– uwielbiane przez dzieci malowanie buziek

– razem z nami stwórz swój breloczek i zabierz go do domu (tematyka podróżnicza)

– przyjdź do nas, narysuj swój „wymarzony dom wakacyjny” i weź udział w konkursie z nagrodami

A. Blikle

Dzieciaki na stanowisku A. Blikle będą lepić figurki z masy cukrowej, dekorować babeczki. Ponadto A.Blikle ufunduje też słodki poczęstunek do naszego VIP roomu!

Wawel

Zapraszamy do gigantycznego trucka pełnego gier multimedialnych i produktów marki Wawel!

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna

Razem z MROT wystawią się Miasto Radom, Miasto Warszawa i Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie.

Na tym stoisku weźmiecie udział w historycznych grach i zabawach dla dzieci, kąciku dla dzieci z malowaniem i konkursami wiedzy o Radomiu i nie tylko. Zrobicie sobie też pamiątkowe zdjęcie z najprawdziwszym rycerzem!

Muzeum Spotu i Turystyki

Prezentacja historycznych rowerów, warsztaty z robienia pochodni olimpijskich, gra olimpijskie koło wiedzy, a także zawody w łucznictwie.

MPZ Investment (pokoje zagadek)

Czy odnajdziecie się w minipokoju zagadek?

Lokalna Organizacja Turystyczna „Trzech Rzek”

Gry i zabawy dla dzieci, m.in. układanie giga puzzli i układanie Wieży Czerwonej ze sztucznych cegieł.

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze

Zapraszamy na warsztaty rękodzielnicze z Zespołem Pieśni i Tańca Mazowsze!

Grupa MCC

Na wakacje kamperem? Czemu nie! Zapoznacie się z najprawdziwszym kamperem oraz zasięgniecie inspiracji do wypoczynku dla rodzin z dziećmi.

OSM Kosów Lacki

Zapraszamy do udziału w warsztatach kulinarnych z wykorzystaniem produktów Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej Kosów Lacki!

Animatria - agencja eventowa

Na stanowisku Animatrii przeniesiecie się do prawdziwego świata zabawy i rozrywki! Malowanie buziek, klocki, warsztaty, animacje ruchowo-taneczne – ogromna dawka uśmiechu – zarówno dla dużych, jak i małych!

Sealart Szkoła Rysunku

Kto z nas nie chciałby pięknie rysować? SealArt Szkoła Rysunku spełnia marzenia! W ramach Warszawskich Dni Rodzinnych specjaliści ze szkoły przeprowadzą szereg zajęć z rysunku i malarstwa dla młodych architektów, artystów i kandydatów na ASP i Architekturę.

Mały Inżynier

Ożywianie robotów oraz pokazy naukowej magii. Serdecznie zapraszamy młodych naukowców do przygody w świecie Małego Inżyniera!

Api Travel sp. z o.o.

Zabieramy wszystkich w podróż po Europie. Przez zabawę dzieci poznają najciekawsze zakątki naszego kontynentu.

Giganci Programowania

Stoiska z komputerami, gdzie będzie można przetestować gry stworzone przez naszych uczniów, programować Minecrafta w trybie rzeczywistym pod okiem doświadczonego programisty. Dodatkowo, przygotujemy stoisko Makey Makey na którym będzie można sterować grą przy pomocy bananów. Przygotujemy również ściankę fotograficzną do pamiątkowego zdjęcia.

AB Active

AB Active z pasją i zaangażowaniem zaprasza do aktywnego wypoczynku w rodzinnym gronie. Zapraszamy do przeżycia niezapomnianej przygody i sprawdzenia swoich umiejętności na surwiwalowym torze przeszkód, w tenisowej grze zręcznościowej czy zabawie tanecznej feel the vibes. Czeka na Was najlepszy AB Team!

Gwarek - Centrum Aktywnego Wypoczynku

Gwarek jak co roku otwiera u nas sezon Świąteczny! Zapraszamy więc do wioski św. Mikołaja!

Nutka Cafe

Na pikniku zapoznacie się z działalnością Nutki Cafe.

Indigo Mental Club Polska

Na piknik przygotujemy propozycję gier zarówno ruchowych jak i bardziej statycznych. Zapraszamy do wspólnego uczestnictwa w grach rozwijających pamięć, koncentrację i szybkość reakcji. Będzie to też okazja do pierwszego spotkania z japońskim liczydłem – abakus, które pozwala na bardzo szybkie liczenie w wyobraźni prawie jak w filmie science- fiction!

MatPlaneta

Matplaneta – inny wymiar matematyki! Na naszym stoisku przekonasz się, że matematyka jest wszędzie! Dowiesz się również co woda ma wspólnego z Królową Nauk i sprawdzisz czy można zrobić kwadratowe bańki mydlane?

K2KIDS Sp. z o.o.

Zapraszamy na gry pamięciowe i zabawy z japońskim liczydłem Soroban. Zobacz, jak można w łatwy sposób nauczyć dziecko robić szybko obliczenia arytmetyczne bez użycia kalkulatora i komputera.

Independent Usborne Partner Kinga Wilczyńska-Czyż

Zapraszamy do zakupu jedynych w swoim rodzaju, anglojęzycznych książek dla dzieci i młodzieży wydawnictwa Usborne, które umożliwiają połączenie nauki języka obcego z zabawą. Na naszym stoisku będzie również możliwość wykonania swojej własnej zakładki, a także rozwiązania ciekawych zadań związanych z książkami Usborne.

DepilConcept

Poznaj nasze zabiegi.

Zapraszamy na bezpłatne konsultację. Dowiedz się więcej na temat najskuteczniejszych i najbardziej komfortowych zabiegów, którym możesz poddać swoją skórę w naszych gabinetach!

Ośrodek Koparka

Spotkanie z alpakami – tego nie mogło zabraknąć na naszym pikniku!

Stowarzyszenie Twoje Miejsce

Animacje kreatywno – manualne dla dzieci. Część zajęć będzie się odbywała przy stolikach. Na stoisku będzie można zakupić losy „Podniebnej loterii”, w której do wygrania będzie voucher na lot widokowy lub lot szybowcem.

Państwowe Muzeum Archeologiczne w Warszawie

Poprowadzimy warsztaty muzealne z tkactwa pradziejowego. Zajęcia będą trwały nieprzerwanie przez cały piknik. Jednocześnie przy stole będzie mogło pracować ok.6 osób przez 15 min. Uczestnicy samodzielnie wykonają kolorową krajkę czyli pasek materiału, który zabiorą ze sobą do domu

Pokolenie2050

Podczas pikniku chcielibyśmy skupić się na promowaniu rowerowej aktywności oraz eko-edukacji i pokazać mieszkańcom Warszawy, w jaki sposób mogą wykonać domową kiełkownicę (np. z butelki) i rozdać nasiona w ręcznie uszytych eko-woreczkach. Dodatkowo w ramach promocji naturalnych środków higieny i czystości chcemy rozdać opracowane przepisy na domowe środki czystości, które można samodzielnie wykonać w domu zachęcając do oszczędności i ekologii. Ponad to chcielibyśmy przeprowadzić zawody z badmintona.

Fundacja WSPARCIE I PRACA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Fundacja będzie prowadzić konsultacje dotyczące zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

Fundacja tyMMMczasy

Koło fortuny – zabawa dla każdego, a przy okazji pomoc potrzebującym zwierzakom.

Stacja Muzeum

Pokaz makiety kolejowej, konkursy i quizy z nagrodami, fotostand, puzzle i klocki.

Fundacja Emotka

Przyjdź i poznaj gry i zabawy związane z emocjami i komunikacją dla całych rodzin. Razem z nami stwórz swój przepis na szczęście. A na koniec zrób sobie zdjęcie w naszej autorskiej Fotobudce ze Stworkiem JA.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

Warszawska Kranówka – najlepsza! Ugasi pragnienie każdego, kto tego będzie potrzebował na naszym pikniku.

Fundacja Terapeutyczna

Fundacja Terapeutyczna zaprasza do udziału w warsztatach rozwoju kreatywności, podczas których zrobimy m.in. slime. Przygotowaliśmy dla Was również gry i zabawy psychologiczne umacniające więzi rodzinne. Na młodszych uczestników pikniku czeka natomiast ogrom zajęć integracyjnych oraz zabaw sensorycznych.

Fundacja Optea

Przedstawianie ofert pracy dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością.

Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy

Jako miejsce, które chce wspierać i aktywnie działać w życiu artystycznym i kulturalnym mieszkańców zapraszamy na warsztaty rodzinne i animacje dla dzieci. U nas nie ma nudy! Zobaczcie sami. Zachęcamy do przyjścia do Wesołego stoiska pełnego atrakcji!

 

Fundacja Wspierania Zrównoważonego Rozwoju

Prezentacja bezpłatnych szkoleń z kompetycji cyfrowych skierowanych do dzieci 10-18 lat.

Partnerstwo dla Dzieci Praga-Południe

Zapraszamy młodzież, dzieci i rodziców do naszej gry, która przeniesie uczestników w przyszłość. Światem zawładnie AI i uwięzi dzieci bo tylko one posiadają jeszcze emocje. Rodzice zróbcie wszystko żeby uwolnić swoje pociechy z więzienia.

Spółdzielnia Socjalna Droga Do Domu

Dowiecie się jak zaadoptować zwierzaka i jak o niego dbać.

Klub Myszki Norki Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Na swoje stanowisko zaprasza Klub Myszki Norki prowadzony przez Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. W namiocie Klubu odnaleźć będzie można chwilę relaksu przy ciekawych animacjach oraz twórczej aktywności, a to wszystko w obecności maskotki Klubu – Myszki Norki!
Będziecie mogli także uzyskać informacje na temat działalności Fundacji i oferowanych przez nią form wsparcia oraz na temat integracyjnego Klubu Myszki Norki, ciekawych projektów i warsztatów, możliwości dołączenia do Klubu oraz nawiązania współpracy.

 

WWF Polska

Już teraz zapraszamy na spotkanie z WWF Polska podczas Pikniku rodzinno-sportowego na błoniach PGE Narodowego. Przyjdź i dowiedz się, co możesz zrobić, aby pomóc zagrożonym gatunkom zwierząt i nie tylko. Zapraszamy do naszego stanowiska!

Fundacja Sedeka

Po raz pierwszy na pikniku pojawi się Fundacja Sedeka. Fundacja, poprzez organizowanie różnorodnych zajęć i warsztatów, aktywnie wspiera proces usamodzielnienia się osób z niepełnosprawnościami. Dba również o aktywność, sprawność i zdrowie seniorów umożliwiając im bezpłatne uczestnictwo w zajęciach grupowych. Podczas pikniku zaprezentuje swoją działalność i zapewni ciekawe atrakcje angażujące całą rodzinę.

Termy Uniejów

Gorąco zapraszamy na stoisko Uzdrowiska Termalnego Uniejów! Czekamy na Was z mocą atrakcji dla małych i dużych oraz konkursów z niezwykłymi nagrodami! Można będzie wygrać między innymi wejściówki na Termy Uniejów oraz bilety na pakiet rozrywek do TOM (Termy, Orientarium, Mandoria)

Sprawdź program pozostałych stref na pikniku